Βαμβακερό σετ Chicco με μπούκλες και κορδέλες για κοριτσάκι, αποτελείται από μπλουζάκι και σορτς. Κατασκευασμένο από μαλακό βαμβακερό ύφασμα. Το μπλουζάκι είναι διακοσμημένο με γραφική εκτύπωση και κορδέλες στα μανίκια. Στερεώνεται με κουμπιά tic-tac στο πίσω μέρος του κεφαλιού, γεγονός που διευκολύνει την τοποθέτηση και την απογείωση. Τα σορτς έχουν μπούκλες, δίνοντας μια ενδιαφέρουσα εμφάνιση. Κατάλληλο για καθημερινή χρήση τους καλοκαιρινούς μήνες.
Συντήρηση: Ακολουθήστε τις οδηγίες του κατασκευαστή